به کشتیرانی راه آبی خوش آمدید.

درباره ما

درباره شرکت کشتیرانی راه آبی

حمل‌ونقل دریایی، همواره جزو جذاب‌ترین روش‌ها برای انتقال بارهای حجیم و ویژه با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه بوده است؛ مواردی مانند امنیت، سرعت، سابقه و قیمت‌‌های منصفانه، جزو ملاک‌های  مهم در همکاری با یک شرکت حمل‌ونقل دریایی به شمار می‌رود. حال، شرکت کشتیرانی راه آبی در کنار شماست تا با خاطری آسوده، به تجارت خود بپردازید و قدم‌های خود را استوارتر بردارید.   

Sun | Error Loading Image

اشتیاقی از جوانی؛ داستان شکل‌گیری راه آبی

جناب آقای توفیق بابارحمتی (‌بنیان‌گذار) از نوجوانی علاقه بسیاری به حوزه حمل‌ونقل دریایی داشتند. سابقه طولانی خانواده ایشان در این حوزه و تلاش‌های خودشان باعث شد که پس از برطرف‌کردن چالش‌ها، کسب تجربه و یادگیری در زمینه کشتیرانی، بالاخره مالک چندین شناور شوند و با جناب مهدی خاتونی (از افراد باتجربه در صنعت کشتیرانی) راه آبی را خلق کنند. آنان با این بینش که انسان خلق‌شده است تا به هم‌نوعان خود در زمینه‌های گوناگون خدمتی کند، کسب‌وکار خود را به‌پیش می‌برند. تا کنون، شرکت کشتیرانی راه آبی سوابقی همانند ٢٥ سال تجربه کاری، ١٢٥٠ پروژه موفق، همکاری با بیش از ٨٠ مشتری متفاوت و کسب لوح تقدیر از اتاق بازرگانی سازمان بنادر و تعاونی مرزنشینان را با افتخار، در کارنامه کاری خود ثبت نموده است.

متناسب با نیازهای گوناگون؛ خدمات راه آبی

راه آبی خدمات بین‌المللی متنوعی مانند اجاره و چارتری کشتی ، حمل با انواع کانتینر، حمل مواد غذایی و خودرو، حمل‌ و نقل به‌صورت فله‌ای (عدد، نگله، کارتن، پالت و کیسه) و خدمات انبار در مبدأ و مقصد و… را ارائه می‌دهد (در صورت نیاز به سایر خدمات اختصاصی می‌توانید با ما در ارتباط باشید)؛ وسعت ارائه این خدمات در تمامی بنادر خلیج‌فارس خواهد بود.

آسوده خاطر باشید؛ مزایای همکاری با راه آبی

تیم راه آبی به‌خوبی از چالش‌های صاحبان و ترخیص کاران کالا مطلع هستند و تمام تلاش خود را برای ارائه خدماتی حرفه‌ای و راهکارهای مطمئن صرف می‌کنند تا این چالش‌ها به‌خوبی برطرف شود. برای مثال، به‌منظور آسودگی بیشتر شما، خدمات ترخیص کالا از گمرک‌ها را می‌توانید به متخصصان ترخیص کالای ما واگذار کنید؛ همچنین شرایط حمل بار به‌صورت زمینی از بنادر به نقاط دلخواه شما در کشور مقدور است. به‌دلیل همکاری راه آبی با نمایندگی‌های معتبر صادرکنندگان و واردکنندگان کالا و وجود انبارهای متنوع در دبی و بنادر خلیج‌فارس، با خیالی آسوده حمل کالای خود را به ما واگذار نمایید. ما در شرکت راه آبی از روزهای ابتدایی فعالیت تاکنون، مواردی همچون تعهد به مشتریان در فرایندهای ارسال، امانت‌داری، سرعت‌عمل در امور و هزینه‌های منصفانه را جزو ارزش‌های خود ثبت نموده‌ایم و به آن‌ها پایبند خواهیم ماند.

همچون موجی در جریان؛ آینده راه آبی

امید داریم که با پشتوانه مدیران و تیمی باتجربه به صنایع جدید و نوین ورود کنیم و با افزایش شناورها، به‌روز کردن تجهیزات ناوگان حمل‌ونقل، افزودن خدمات جدید و استفاده از فناوری‌های نوین، محدوده سرویس‌دهی خود را گسترش دهیم و همکاری گسترده‌تری با کشورهای همسایه داشته باشیم. هدف ما این است که بتوانیم آینده شرکت کشتیرانی راه آبی را درخشان‌تر و رضایت شما مشتریان گران‌قدر خود را بیش‌ازپیش جلب نماییم و آسودگی خیال را برایتان فراهم کنیم؛ ارزش اعتماد شما به خوبی برایمان قابل‌درک است.